​ تمهیدات آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز در تعطیلات جاری

​ تمهیدات آموزشی دانشگاه شهید ...

با توجه به تعطیلات پیش آمده ناشی از شرایط خاص کنونی، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز ضمن آرزوی سلامتی برای همه هم وطنان، همکاران و دانشجویان عزیز، از استادان ارجمند جهت برگزاری کلاس های جبرانی پس از تعطیلات نوروزی دعوت می نماید.

در این راستا توجه همکاران و دانشجویان به موارد زیر جلب می گردد.

  1. پیشنهاد می شود جلسات دفاع دکتری و کارشناسی ارشد که تاریخ برگزاری آنها در اسفند ماه تعیین شده است به زمانی در فروردین ماه ۱۳۹۹ تغییر کند. با این وجود، در صورت موافقت استادان راهنما، مشاور و داوران و دانشجو با حداقل شرکت کنندگان و بدون نیاز به سکونت در خوابگاه دانشجویی در تاریخ از پیش تعیین شده برگزار گردد.

 ۲- به منظور تداوم فعالیت های آموزشی و جلوگیری از وقفه بیشتر در امور آموزشی پیشنهاد می گردد استادان محترم بخشی از محتوای آموزشی دروس نظری خود را بطور مجازی (حداکثر معادل جلسات لغو شده) به دانشجویان ارائه نمایند. در صورت تایید ارائه محتوای مجازی استادان توسط معاونین آموزشی دانشکده ها، این مساله به منزله برگزاری کلاس جبرانی خواهد بود.

محتوای آموزشی می تواند شامل ارائه جزوات درسی، ارائه اسلایدهای آموزشی، ارائه فیلم های آموزشی و ارائه سخنرانی (به صورت صوتی و برخط) باشد.

 

روش های ارائه محتوا به دانشجویان:

 

۱-      پرتال دانشگاه (http://scu.ac.ir/)

 

۲-      سامانه درس افزار دانشگاه (http://coursework.scu.ac.ir/)

 

۳-      سامانه آموزش های مجازی دانشگاه (http://lms.scu.ac.ir/)

 

۴-      سامانه آموزش مجازی سما لایو (https://coursera.samalive.ir/)

 

 

"راهنمای ارائه مجازی دروس" در سامانه های یاد شده به زودی در لینک زیر قرار داده می شود:

http://scu.ac.ir/web/education

 

استادان گرامی در صورت تهیه مطالب دروس نظری بطور مجازی مراتب را به اطلاع مدیر گروه و دانشجویان درس برساند. در خصوص دروس عمومی در صورت لزوم، استادان می توانند اطلاعات مکان بارگزاری دروس مجازی خود را به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام نمایند تا در قسمت "راهنمای ارائه مجازی دروس" برای اطلاع دانشجویان قرار گیرد.

 

تصمیم مقتضی در خصوص بازنگری تقویم آموزشی این نیمسال در زمان مناسب اتخاذ و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاه ها 0

    دیدگاهی ثبت نشده.
افزودن

دیدگاه

لطفا هویت خود را تایید کنید: